- هنوز مشخص نشده؟ پس چرا آخه؟ 

- احتمالا یکی دوروزه دیگه مشخص میشه، من تند تند سایتو چک میکنم

- البته ما که مطمعنیم پادگانای تهران میشه،پس نگرانی نداره.

.

.

.

- الوو   ؟ سلام فرناز، آموزشی رو افتادم پادگان 01 ،   سرچ کردم در موردش؛ خیلی تعریف می کنن می گن خیلی خوش شانسین که این پادگان افتادین و خیلی پادگان تر تمیزو فول امکاناتی داره .

- عهههه خب پس خیلی خوبه که خدارو شکر، حالا منم در مورش تحقیق میکنم، ان شاءالله که خوب پیش میره. میگم حالا چون تو آموزشی هستی باید شبا تو پادگان بمونی؟ ؟ یا چون متأهلی اجازه میدن هر روز برگردی؟

- نمیدونم فعلا باید یک اسفند ساعت 6صبح اونجا باشم .

- اوهوم، باید یه سری وسایلم با خودت ببری، مثلا فرهاد یه ملافه اضافه میبرد و روی ملافه اصلیش میکشید تا اون تمیز بمونه و یه سری موردهایی که باید از خودش بپرسی

-باشه، حالا من مسیر رفت وآمدشم چک کردم مسیرشم با مترو میتونم برم و یه مسیر کوتاهم باید با تاکسی برم، راسی موهامم میام خودت کچلشون کنی ها!!!

- عه نه من دوس ندارممم. حالا باید واسه یک اسفند کچل کنی؟ من که سرچ کردم نوشته بودن برای روز اول لازم نیست کچل کنین، چون روز اول فقط تقسیماتو انجام میدن وسایلو تحویل میدن و چند روز مرخصی میدن تا برین و آماده برگردین و اونموقعست که باید موهاتونو کوتاه کنین.

- آره، یه جا هم نوشته بودن که  بعد روز اول امکانش هست تا یه هفته مرخصی بدن ولی بیشتر واسه اونایی اینطور شده بود که روز اعزامشون اول هفته بوده، روز اعزام من که چهار شنبه است، کاش حداقل 5 روزی مرخصی بدن ولی به احتمال زیاد بگن شنبه بیاین چون کلا اعزام اسفدیا دوره شون کوتاهه فک نمیکنم زیاد مرخصی بدن.

- هوووممممم. آره ولی کاش بیشتر بشه، ولی منم سرچ کردم تو کامنتا نوشته بودن 01 خیلی خوبه ،مسئولا و فرمانده‌هاش خوش اخلاقن و با اینکه نیروی دریایی کنسل شد اما اینجا هم پادگان خوبیه و بعد آموزشی هم شاید بتونی ظهر ها از پادگان بیای بیرون و بری سر کار، ایشالله که خوب میشه،فقط تو آموزشی باید مراقب باشی تا با فرمانده‌ها رابطه خوبی داشته باشی که لج نکنن و هرچی گفتن باید بگی: چشم قربان!!!

خخخخ بعدشم آموزشی تو که چیزی نیست کمترین تعداد روز آموزشی برا اعزام اسفنده، وسطشم که عیده زودی میای و تا چشم بهم بزنی آموزشی تموم میشه.

بخش هایی از فایل های یک سال پیش مغزم بود، تا بیاد بیاریم 1 اسفند 97 چه حال و هوایی داشتیم 

بتاریخ 2019.02.22

در پایان اینم بگم که عباس 1 اسفند رفت پادگان، گفتن که شنبه باید برگردی و دو روز اومد اردبیل باهم وسایلشو آماده کردیم و طبق عکس ها ظهر جمعه رفتیم آرایشگاه برای کچل شدن 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

iran safes انجمن مدیریت دانشگاه کاشان Tony عایق ساختمان استخر کلیه سطوح آموزش علوم متوسطه دانلود رایگان آذرخش دکور دستگاه تزریق مواد شیمیایی gastar Dawn